Hledáme nové pracovníky v České republice!

 
 

Amazon se chce stát společností s  největším zaměřením na zákazníka na Zemi. Chce také být místem, kde lidé naleznou online vše, co chtějí koupit a navíc to dostanou rychle. Zákazníci v Evropě mohou vybírat ze stovek milionů produktů z více než 30 produktových kategorií.

Amazon provozuje v Evropě 29 distribučních center, která zásobují více než deset milionů zákazníků. Zásilky jsou doručovány zákazníkům z jakéhokoliv distribičního centra v Evropě.

V České republice provozuje Amazon distribuční centrum a centrum vráceného zboží. Ta jsou součástí Evropské sítě a pomáhají vyřizovat požadavky zákazníků k jejich plné spokojenosti. Centra jsou umístěna v Dobrovízi nedaleko Prahy. V případě zájmu o pozici Pracovníka distribučního či návratového centra, klikněte prosím na níže uvedený odkaz:

Czech Republic

Dobroviz


Staňte se jedním z nás!

Podporujeme kulturu přímého dialogu. Věříme, že otevřená spolupráce se všemi pracovníky je nejefektivnější způsob řešení podnětů a potřeb našich zaměstnanců.

V České republice vytváříme pracovní pozice s dlouhodobou možností profesního růstu.  Prostřednictvím našich agenturních partnerů také hledáme zaměstnance, kteří chtěji pracovat v moderním a přátelském prostředí s mnoha příležitostmi k osobnímu rozvoji. Agenturní zaměstnanci mají možnost se po čase stát kmenovými zaměstnanci Amazonu.         

Hledáme právě Vás! A proč právě Amazon?

Amazon je zodpovědný zaměstnavatel. Konkurenceschopné mzdy jsou pravidelně revidovány a odráží trendy logistického sektoru v České republice. Staráme se o bezpečnost při práci a spokojenost našich zaměstnanců. Nabízíme čisté a inovativní pracovní prostředí. Zaměstnanci pracují čtyři dny v týdnu ve dvousměnném provozu po celý rok.

Co Vám nabízíme?

  • 110 Kč za hodinu s měsíčním bonusem až 10%
  • Pracovnělékařské služby
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované obědy za 50 Kč
  • Pitný režim zdarma
  • Svozová doprava zdarma
  • 4 pracovní dny v týdnu v jednom z následujících schémat: neděle, pondělí, úterý, středa - středa, čtvrtek, pátek, sobota - pondělí, úterý, čtvrtek, pátek (provoz na směny)
  • Práce v dvousměnném provozu (denní a noční směna)

 

 

 

Adecco

V případě jakýchkoliv dotazů můžete bezplatně volat na číslo

800 100 500

kde Vám naší kolegové mezi 8:00 – 20:00 ochotně poradí.

 

Randstad

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonních číslech:

778 486 580
725 586 982

Ochotně Vám pomůžeme od 8:00 do 18:00

 

Svozová doprava do práce a zpět domů zdarma! Zastávky organizované svozové dopravy naleznete níže:
- Slaný
- Kvíc
- Smečno
- Kladno
- Praha - Zličín
- Praha - Veleslavín
- Hostivice
- Jeneč
- Litoměřice
- Terezín
- Bohušovice nad Ohří
- Roudnice nad Labem
- Račiněves
- Velvary
- Kralupy nad Vltavou
- Štětí
- Mělník
- Spomyšl
- Nové Ouholice
- Tursko
- Velké Přílepy
- Tuchoměřice
- Most
- Sedlec
- Dobroměřice
- Louny
- Třebíz
- Litvínov
- Most
- Dobroměřice
- Jirkov
- Chomutov