Amazon hledá nové pracovníky v České republice!

 
 

Když Amazon vstoupil v roce 1995 do virtuálního světa, rozhodl se, že jeho misí bude poskytovat svým zákazníkům největší výběr na Zemi. Že bude „místem kde člověk nalezne vše, co chce koupit online.“

A proto hledáme Vás, abyste nám pomohli tuto misi naplnit. Za úsměvem způsobeným každou doručenou zásilkou kdekoliv na světě se skrývá úsilí našich zaměstnanců.

Mise Amazonu pokračuje i v České republice. Chcete se stát její součástí?

Vedoucí pracovník distribučního centra:

Na vedoucí pozice hledáme nové spolehlivé kolegy s předchozími zkušenostmi ve výrobě / logistice, kteří disponují vysokou pracovní etikou, s orientací na detail, schopností plnit stanovené termíny a zákazník je pro ně - stejně jako pro nás - na prvním místě. Vedoucí pracovník je zodpovědný za svěřený úsek distribučního centra a úzce spolupracuje s manažerem daného úseku včetně plánování kapacit, řízení provozu, zaškolování nových zaměstnanců a participace na výběrových řízeních.


Nemáte ambice být vedoucí?

Pracovník distribučního centra:

Hledáme nové spolehlivé kolegy s vysokou pracovní etikou, s orientací na detail, schopností plnit stanovené termíny a zákazník je pro ně - stejně jako pro nás - na prvním místě. Pracovník distribučního centra v Dobrovízi u Prahy bude zajišťovat příjem zboží, naskladnění, vyskladnění a odesílání zásilek ke koncovému zákazníkovi. Vašim úkolem bude porozumět všem aspektům práce v distribučním centru a zároveň dodržovat bezpečnost práce, kvalitu a distribuční standardy.


Další otevřené pozice v České republice (Dobrovíz a Praha 6-Dejvice)
Klikněte zde

 

Máte zájem o práci v distribučním centru?

Klikněte zde
 

Pokud máte nějaké otázky, zavolejte nám na tuto bezplatnou linku:

800 100 500


Map